Elektronarzędzia akumulatorowe TRUMPF PDF Drukuj Email
Niedziela, 13. Sierpień 2017 21:05

trumpf-battery

 

 

Technologia litowo-jonowa

z Power-Head-Technology

TRUMPF stawia na technologię litowo-jonową 10,8 V ze standardowym akumulatorem 2 Ah lub akumulatorem 4 Ah do wyboru. Wiele szczegółów w głowicy przekładni jest dostosowanych do napięcia akumulatora i umożliwia mu uzyskiwanie bardzo dużej mocy.

Power-Head-Technology

Najwyższa moc dzięki najnowszej technologii litowo-jonowej w kombinacji z głowicą przekładniową dostosowaną do akumulatorów.

Najwyższa mobilność

Dzięki kompaktowym i lekkim maszynom akumulatorowym uzyskuje się niepowtarzalny komfort obsługi.

Kompatybilne

Akumulatory litowo-jonowe można stosować ze wszystkimi aktualnie używanymi maszynami akumulatorowymi i ładowarką w odpowiedniej klasie napięcia.

Niewielka strata energii

Komory akumulatora wykazują niewielki ubytek energii i zawsze pozostają chłodne.

TruTool S 160, akumulator Li-ion 10,8 V

trumpf-battery-TruToolS160

Nożyce akumulatorowe 10,8 V są wyjątkowo poręczne i umożliwiają prowadzenie po łuku. Dzięki zastosowaniu akumulatora 2 Ah możliwe jest cięcie do 100 metrów na jednym ładowaniu.

TruTool S 114, akumulator Li-ion 10,8 V

trumpf-battery-TruToolS114

Za pomocą nożyc akumulatorowych tnie się rury wentylacyjne przy płaszczyźnie ścian i sufitu. Akumulator 10,8 V zapewnia nieprzeciętnie długi czas pracy.

TruTool C 160, akumulator Li-ion 10,8 V

trumpf-battery-TruToolC160

Poręczne i możliwe do prowadzenia po łuku szczelinowe nożyce akumulatorowe bez odcinacza wióra. Dzięki zastosowaniu akumulatora 2 Ah możliwe jest cięcie do 70 metrów. Z akumulatorem 4 Ah nawet 140 metrów.

TruTool C 160 z odcinaczem wióra, akumulator Li-ion 10,8 V

trumpf-battery-TruToolC160bezwiora

Akumulatorowe nożyce szczelinowe do prowadzenia po łuku z oburęcznie obsługiwanym odcinaczem wióra i długim czasem pracy przy zasilaniu z akumulatora. Idealnie nadaje się do wycięć wewnętrznych i wcięć.

TruTool C 250 mit Spanabtrenner Li-Ion-Akku 18 V

trumpf-battery-TruToolC250

Można teraz pzreciąć bezprzewodowo grubości blachy 2,5 mm. Można oddzielić procesor przycisk jedną ręką.

TruTool PN 130 akumulator Li-ion, 10,8 V

trumpf-battery-TruToolPN130

Lekkie akumulatorowe nożyce do cięcia blachy profilowanej gwarantują najwyższy komfort użytkowania i wyjątkowo długi czas pracy akumulatora. Możliwych jest 8 kierunków cięcia.

TruTool PN 200 Li-Ion-Akku 18 V

trumpf-battery-TruToolPN200

Trennen Sie jetzt auch kabellos Blechdicken von 2 mm. Dabei lassen sich Innenausschnitte und Ausklinkungen einfach bearbeiten.

TruTool PN 201 Li-Ion-Akku 18 V

trumpf-battery-TruToolPN201

Trennen Sie jetzt auch kabellos Blechdicken von 2 mm. Dabei lassen sich Innenausschnitte und Ausklinkungen einfach bearbeiten.

TruTool F 301 Li-Ion-Akku 18 V

trumpf-battery-TruToolF301

Mit dem Akku-Falzschließer schließen Sie Blechdicken von 0,45 mm – 1 mm. Wie bei allen Falzschließern erfolgt die Blechdicken-Anpassung automatisch

TruTool DD 1010 Li-ion 10,8 V

trumpf-battery-TruToolDD1010

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka, dwubiegowa, z momentem obrotowym 15 lub 30 Nm. Dzięki dobrze wyważonej konstrukcji jest bardzo poręczna.

 

Kompaktowa, lekka i kompatybilna

Maszyny akumulatorowe 10,8 V są nieporównanie lekkie i cechuje je kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja. Wynika z tego wyjątkowy komfort obsługi i najwyższa mobilność. Miękki uchwyt na obudowie silnika zapewnia bezpieczny chwyt i umożliwia pracę bez wibracji. Akumulatory Li-ion 10,8 V można stosować ze wszystkimi aktualnymi maszynami akumulatorowymi TRUMPF i ładowarką w odpowiedniej klasie napięcia.

trumpf-battery

 

Adresy i telefony kontaktowe naszych firmowych salonów sprzedaży dostępne są w dziale kontakt

 

 


LAST_UPDATED2
 
parp
parp