Nowe źródło plazmowe CutFire 100i Kjellberg
Wtorek, 19. Wrzesień 2017 20:27

CutFire100i

Już teraz Kjellberg oferuje nowe źródło plazmowe CutFire 100i w celu dalszej poprawy wydajności cięcia sprawdzonej serii CutFire do cięcia plazmowego z powietrzem źródło plazmowe CutFire 100i wyprodukowane w 2017 lub po tym roku wyposażone są w nowy palnik Flash 101 i wykorzystują teraz powietrze także jako gaz wirujący osłonowy.
Powietrze jako gaz osłonowy otacza łuk plazmowy skupiając go i w ten sposób umożliwiając cięcie o 30 mm i przebijanie do 20 mm. Poza tym działanie chłodzące i ochronne gazu wirującego zapewnia większą szybkość cięcia i wydłuża żywotność materiałów eksploatacyjnych.

CutFire 100i – nowy począwszy od 2017 roku

CutFire100i

CutFire 100i to potężna jednostka plazmowa wykorzystującą powietrze jako gaz plazmowy. Oferuje szeroki zakres zastosowań przy niskich kosztach inwestycyjnych. Wyposażony jest w najnowszą technologię przetworników oraz jest jedynym systemem chłodzonym powietrzem na rynku, który zapewnia cykl pracy w 100%.
Źródło plazmowe CutFire 100i wyprodukowane w 2017 lub po tym roku wyposażone są w nowy palnik Flash 101. Dzięki nowym materiałom eksploatacyjnym palnik wykorzystuje powietrze także jako gaz osłonowy. Powietrze jako gaz wirujący otacza łuk plazmowy skupiając go i w ten sposób umożliwiając przebijanie do 20 mm. Działanie chłodzące i ochronne gazu wirującego zapewnia większą szybkość cięcia i wydłuża żywotność materiałów eksploatacyjnych.

flash101


CutFire 100i doskonale nadaje się do cięcia cienkich blach w konstrukcjach wentylacyjnych i szaf sterowniczych, w zabudowach metalowych oraz w wielu innych firmach rzemieślniczych, zakładach przemysłowych i produkcyjnych.

 

CutFire100i

 

W celu uzyskania szczegółowej oferty prosimy uprzejmie o odwrotne przesłanie zapytania.

Adresy i telefony kontaktowe naszych firmowych salonów sprzedaży dostępne są w dziale kontakt

 


 
parp
parp