PURUS - lity drut do spawania metodą MAG, który sam oczyszcza powierzchnię po spawaniu.
Wtorek, 22. Sierpień 2017 20:31

purus

purus

 

NAJNOWSZE NARZĘDZIE DO CZYSZCZENIA LICA SPOIN NIE JEST ZWYCZAJNYM NARZĘDZIEM!
Purus to rewolucyjny pomiedziowany drut lity, który sprawia, że czyszczenie powierzchni po spawaniu jest mniej czasochłonne, dzięki czemu znacząco zwiększa się efektywność procesu spawania.

ZOBACZ RÓŻNICĘ NA WŁASNE OCZY
Dzięki unikatowej recepturze drutu Purus możliwe jest ograniczenie ilości, wielkości i rozmieszczenia  wysepek szkliwa. Tylko to jedno udoskonalenie przynosi korzyści we wszystkich kolejnych etapach procesu spawania zapewniając doskonałe rezultaty.

purus

purus

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE, KTÓREGO CI BRAKOWAŁO. PRZEWIDYWALNE WYNIKI, KTÓRYCH POTRZEBUJESZ.
Purus to nie tylko drut o najbardziej zawężonej tolerancji składu chemicznego, jakiego kiedykolwiek używałeś, ale także materiał, który spełni - i bez wątpienia prześcignie - Twoje oczekiwania w stosunku do innych parametrów, począwszy od niezawodności podawania drutu na braku porowatości skończywszy.

purus

POZNAJ FAKTY
Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji? Pobierz kartę informacyjną, w której znajdziesz wszystkie dane techniczne drutu PURUS, a także sprawdź w naszym przewodniku, który drut lity typu 70S-6 będzie najodpowiedniejszy do stosowanych przez Ciebie w procesie spawalniczym rozwiązań.

 

 

Karta katalogowa
pobierz
Przewodnik
pobierz

WYKORZYSTAJ ZALETY CZYSTSZYCH SPOIN
Zdajemy sobie sprawę, że zmiana stosowanego drutu litego to poważna decyzja, dlatego też pragniemy  zachęcić Cię do przetestowania naszego innowacyjnego produktu we własnej firmie.
Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana prosimy o kontakt w celu zgłoszenia Cię do nieodpłatnego programu, w ramach którego będziesz mógł/mogła PRZETESTOWAĆ PURUS pod okiem fachowców.

purus

 

 

Informator
pobierz

Adresy i telefony kontaktowe naszych firmowych salonów sprzedaży dostępne są w dziale kontakt

 
parp
parp