Nowość w ofercie ESAB: Materiały firmy Stoody
Niedziela, 13. Wrzesień 2015 13:00

stoody

 

STOODITE - Linia materiałów na bazie kobaltu do spawania metodą TIG, FCAW i MMA. Produkty te charakteryzują się dobrą odpornością na ścieranie w warunkach wysokiej temperatury pracy i/lub w środowisku korozyjnym. W ofercie: Stoodite 1 i 1-M, Stoodite 6, 6-M i 6-S, Stoodite 12 i 12-M, Stoodite 21 i 21-M.

stoody

ZASTOSOWANIE:
• Zgarniacze w piecach hutniczych
• Szczypce do wlewków
• Przepustnice pary
• Gniazda urządzeń do spiekania
• Zawory i gniazda
• Narzędzia do pracy na gorąco

stoody

Drut proszkowy do napawania w osłonie gazowej Stoody 964 AP-G
Spawacze, którzy używali Stoody 964 AP-G powiedzą ci, że jest to najlepszy drut ogólnego przeznaczenia do napawania w wszystkich pozycjach, który można kupić za pieniądze. Kliknij link poniżej by dowiedzieć się więcej.

Przedstawienie stopu do napawania Stoody® 970-G
Stoody 970 - G jest drutem do napawania bez dodatku chromu, który zapewnia stopiwo odporne na zużycie o twardości równej lub większej niż konwencjonalny węglik chromu. W przypadku drutu spawalniczego bez chromu, emisja sześciowartościowego chromu podczas spawania jest zredukowany lub

całkowicie wyeliminowany (w zależności od zawartości chromu metalu bazowego lub w istniejącym stopiwie spoiny. Stoody 970-G zapewnia warstwę nałożoną odporną na zużycie w zastosowaniach, gdzie sześciowartościowy chrom zawarty w dymie spawalniczym nie może być zredukowany przez kontrolę procedury pracy.

 

stoody

 

Adresy i telefony kontaktowe naszych firmowych salonów sprzedaży dostępne są w dziale kontakt

 


 
parp
parp