głowice spawalnicze
ESAB A2S Mini Master Print
Friday, 01 August 2008 11:15

A2S Mini Master jest to uniwersalna głowica spawalnicza dedykowana procesom zautomatyzowanym. Zależnie od wersji głowica A2 może spawać metodami: SAW drutem pojedynczym i podwójnym oraz metodą GMAW (MIG/MAG). Jej lekka i zwarta konstrukcja pozwala na dużą elastyczność stosowania.  Modułowa konstrukcja pozwala na szybkie i łatwe rozbudowywanie, integrowanie i modyfikowanie urządzenia.

Read more...
 
ESAB A6S Arc Master Print
Friday, 01 August 2008 11:19

A6S Arc Master jest to uniwersalna głowica spawalnicza dedykowana procesom zautomatyzowanym. Modułowy, wszechstronny system elementów pozwala na łatwe dostosowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb. Silnik A6 VEC pozwala na niezawodne i stabilne podawanie drutu. Dokładne i łatwe śledzenie złączy zapewniają suporty ręczne lub suporty mechanizowane.

Read more...
 
ESAB A25 (metoda TIG) Print
Friday, 01 August 2008 10:00

Głowica A25 jest modułowym systemem komponentów do zmechanizowanego spawania metodą Tig. Poszczególne komponenty można łatwo łączyć, tak, aby stworzyć stanowisko spawalnicze dostosowane do konkretnych potrzeb. Stosując system A25, można również prowadzić proces wąskoszczelinowego spawania metodą TIG.

Read more...
 


parp
parp