Traktor Versotrac EWT1000 PDF Print E-mail
Wednesday, 17 July 2019 20:13

versotrac

PRZEDSTAWIAMY TRAKTOR SPAWALNICZY ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O TOBIE.
Najpierw zasięgnęliśmy opinii spawaczy. Następnie przystąpiliśmy do prac projektowych, których owocem jest Versotrac – najbardziej wszechstronny i przyjazny w obsłudze traktor spawalniczy.

PROSTOTA
Traktor Versotrac wyposażyliśmy w całkiem nowy, łatwy w obsłudze, intuicyjny sterownik EAC10. Uproszczony interfejs obejmuje wszystkie funkcje niezbędne do obsługi traktora i innych prostych rozwiązań automatycznych, dzięki czemu najważniejsze wskaźniki, takie jak energia liniowa, mogą być wyświetlane na ekranie w czasie rzeczywistym w celu ułatwienia monitorowania i kontrolowania jakości spoiny. Za pomocą przenośnego panelu sterowniczego użytkownik może zmieniać ustawienia w wygodny sposób.

versotrac

WSZECHSTRONNOŚĆ
Traktor Versotrac można w łatwy sposób przygotować do prawie wszystkich prac spawalniczych bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi. Nowa głowica spawalnicza pozwala na łatwą zmianę pomiędzy trybami SAW i GMAW. Co więcej, modułowa konstrukcja umożliwia przebudowywanie maszyny w celu dostosowania jej do różnych procesów. Oparcie na trzech lub czterech kółkach zapewnia stabilność na każdej powierzchni.

versotrac

DOSTOSOWANY DO POTRZEB
Versotrac zadziała z każdym źródłem zasilania. Traktor obsługuje zarówno źródła inwertorowe, jak i tradycyjne źródła prądu przemiennego i stałego, w tym wydajne źródło prądu przemiennego ESAB Aristo 1000 AC/DC. Analogowy interfejs umożliwia podłączanie analogowych źródeł SAW, w tym starszych źródeł ESAB SAW i źródeł innych producentów.

versotrac

MOBILNOŚĆ
Versotrac to w pełni modułowy traktor spawalniczy, który można zabrać w dowolne miejsce. Jego wytrzymałe modułowe komponenty można rozłożyć na podzespoły i ponownie, w krótkim czasie, złożyć po przeniesieniu na miejsce docelowe o ograniczonej przestrzeni. Ergonomiczne uchwyty sprawiają, że ustawienie toru jazdy i obsługa są prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

versotrac

WYDAJNOŚĆ
Versotrac sprawdzi się w najbardziej wymagających zadaniach i w najmniej sprzyjających warunkach. Solidny podajnik może podawać pojedynczy drut o średnicy do 5 mm umożliwiając spawanie przy cyklu pracy 1000A @100%, na skalę przemysłową. Opcjonalna konfiguracja TWIN umożliwia jeszcze wydajniejsze spawanie.

 

versotrac

NOWOCZESNOŚĆ
Zaawansowany i ergonomiczny system obsługi drutu ogranicza przestoje podczas zmiany drutu. Nowy uchwyt na szpule i wbudowana pamięć systemu podawania drutu wydłużają czas spawania bez przerw i czas jarzenia się łuku.

Właściwości
-    Modułowy system umożliwiający rozłożenie traktora na podzespoły, które można następnie z łatwością oddzielnie przenosić
-    Solidny mechanizm podawania drutu umożliwiający spawanie stali niskowęglowej drutem ośrednicy do 5 mm prądem do 1000 A przy cyklu pracy 100%
-    Automatyczne wykrywanie iustawianie głowicy spawalniczej pozwala na niemal natychmiastowe przechodzenie między spawaniem metodą SAW i GMAW oraz żłobieniem
-    Intuicyjny interfejs użytkownika, zpodawaną wczasie rzeczywistym informacją oenergii liniowej, zapewnia kontrolę nad spoiną
-    Zupełnie nowy, ergonomiczny system obsługi szpul drutu spawalniczego ułatwia ich wymianę
-    Beznarzędziowa obsługa pozwala na szybką zmianę pozycji spawania pomiędzy złączem doczołowym a pachwinowym
 -   Możliwość konfigurowania wersji ztrzema lub czterema kołami, wzależności od potrzeb

Zastosowanie
- Budowa mostów
- Przemysł morski i instalacje morskie
- Produkcja blachownic
- Zbiorniki ciśnieniowe
- Stocznie i obiekty przybrzeżnomorskie
- Budowa statków/barek
- Produkcja konstrukcji stalowych
- Produkcja cystern i zbiorników
- Wieże wiatrowe

0904200880, 0904520880, 0443682881

versotrac

 

 

Karta katalogowa:

pobierz

Folder reklamowy

pobierz

 

 

Adresy i telefony kontaktowe naszych firmowych salonów sprzedaży dostępne są w dziale kontakt
Last Updated on Wednesday, 17 July 2019 20:40
 
parp
parp