Produkt miesiąca w ESAB
Thursday, 14 November 2019 21:54

aristo-4004

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wyjątkowej oferty promocyjnej na wybrane urządzenia i akcesoria spawalnicze, którą przygotowaliśmy dla Państwa w tym miesiącu. Oferta ważna od 12 do 25 listopada 2019.

WARRIOR 400iw & 500iw

Niezawodne, wieloprocesowe zasilacze łuku spawalniczego
o znamionowym prądzie spawania 400A oraz 500A

• Technologia inwertorowa - Warrior zapewnia wyjątkową charakterystykę łuku i oszczędność energii typową dla urządzenia inwertorowego. Poza wyższą wydajnością energetyczną i mocą z lżejszej, mniejszej
i bardziej mobilnej jednostki Warrior zapewnia łatwość obsługi jakiej spawacze oczekują, w konkurencyjnej cenie.

• Wysoki cykl pracy - do wykonywania długich spoin w najróżniejszych zastosowaniach prądem o natężeniu 400 A lub 500 A przy 60% cyklu pracy.

• Solidny i wytrzymały - obudowa zapewniająca stopień ochrony IP23 umożliwiający stosowanie urządzenia wewnątrz i na zewnątrz w trudnych warunkach.

• Łatwość obsługi - przejrzysty i intuicyjny interfejs użytkownika pozwalający każdemu szybko rozpocząć pracę. Pokrętła, które można obsługiwać w rękawicach spawalniczych umożliwiają szybką i łatwą regulację.

•Szeroki zakres napięć zasilania umożliwiający pracęniezależnie od lokalnych uwarunkowań.

 

warrior

Aristo® Mig 4004iw
Feed® 3004 U6 - Feed® 3004 U8 2

Nowej generacji zasilacz łuku wyposażony jest wnajwyższej jakości energooszczędny blok mocy, który wporównaniu z klasycznymi rozwiązaniami jest lżejszy i o 70% zajmuje mniej miejsca na stanowiskuspawalniczym.

Zastosowany modułowy układ chłodzenia cieczy Cool 1 dodatkowo podnosi cykl pracy całego zestawu po przez skuteczne odprowadzenie ciepła z uchwytu spawalniczego. Chłodnica cieczy wyposażona jest w ciśnieniowy czujnik chłodziwa. Wentylator oraz pompa wodna w chłodnicy Cool 1 posiada system oszczędzania energii i po czasie 6,5 min niespawania samoczynnie przechodzi w stan czuwania.

Trzecia generacja inwertorowych zasilaczy łuku to przede wszystkim wysoki współczynnik mocy który jest bliski 1,0 oraz bardzo wysoka sprawność przy spełnieniu aktualnie obowiązujących przepisów wymaganych normą EN61000-3-12 dotyczących emisji harmonicznych do sieci zasilającej oraz kompatybilność z systemami energetycznymi EMC i PFC.

aristo-4004pobierz

 

 

Adresy i telefony kontaktowe naszych firmowych salonów sprzedaży dostępne są w dziale kontakt
 

 

 

 
parp
parp