ESAB Weld Cloud Universal Connector- system przeznaczony do monitorowania procesów spawalniczych
Tuesday, 20 August 2019 21:21

WeldCloud

Platforma WeldCloud™ pozwala na podłączanie różnych typów cyfrowych urządzeń spawalniczych ESAB do rozbudowanego i wydajnego narzędzia internetowego służącego do analizy przebiegu prac spawalniczych. Wiele funkcji oferowanych przez platformę jest obecnie dostępnych z poziomu modułu WeldCloud Universal Connector kompatybilnego z niemal każdym źródłem prądu spawania dostępnym obecnie na rynku.

W firmie ESAB wiemy, że klienci korzystają z różnego rodzaju źródeł zasilania od wielu producentów, co zmusza do uciążliwego stosowania wielu narzędzi programowych w celu analizy danych. Moduł WeldCloud Universal Connector pozwala pokonać te trudności – osoba odpowiedzialna za utrzymanie sprzętu bądź inżynier ds. kontroli jakości może podłączyć szereg różnych źródeł zasilania do jednego oprogramowania zapewniającego wgląd we wszystkie informacje w jednym miejscu (WeldCloud).

Zamiast „żonglować” wieloma systemami, eksportując i konwertując niezgodne dane, klienci mają do dyspozycji jedną platformę z danymi dotyczącymi spawania pochodzącymi z różnych maszyn od różnych producentów.

Moduł WeldCloud Universal Connector łączy w sobie kompatybilność z niemal wszystkimi źródłami zasilania po bardzo prostym, obejmującym kilka kroków podłączeniu z intuicyjnym interfejsem do analizy i raportowania danych

WeldCloud

Właściwości

  - Łatwość podłączenia: moduł Universal Connector umożliwia równoległe podłączenie do źródła prądu spawania bez konieczności zmiany konfiguracji istniejącego systemu.
  - Łatwość konfigurowania: skonfigurowanie modułu Universal Connector i połączenie go z serwerem WeldCloud wymaga jedynie użycia aplikacji mobilnej.
  - Łatwość obsługi: moduł Universal Connector wysyła dane do serwera WeldCloud, udostępniając ten sam intuicyjna interfejs do przeglądania danych. System umożliwia też monitorowanie i rejestrowanie stosowanie materiałów spawalniczych (drut, gaz itd.) wraz z numerem identyfikacyjnym operatora i elementu spawanego – a wszystko to z poziomu aplikacji mobilnej.

Zastosowania
 - Przemysł morski i konstrukcje przybrzeżne
 - Budownictwo okrętowe
 - Przemysł samochodowy
 - Sprzęt budowlany
 - Zbiorniki ciśnieniowe
 - Walcownie rur
 - Produkcja energii, branża atomowa
 - Budownictwo i infrastruktura

0445690880 WeldCloud Universal Connector, OKC

WeldCloud

WeldCloud

WeldCloud

pobierz
 

 

Adresy i telefony kontaktowe naszych firmowych salonów sprzedaży dostępne są w dziale kontakt

 

 

 
parp
parp